Arne Kavli etsning

Arne Kavli etsning
Arne Kavli etsning
Arne Kavli etsning
Arne Kavli etsning

Klubbat för:

1 000 SEK

1 200 SEK

KAVLI, Arne (Norge,1878-1970): Dam med hatt, signerad A-Kavli, etsning, 13,5x12 cm

Beskuren

136162

2012-05-28