Zoran Music färglitografi

Zoran Music färglitografi
Zoran Music färglitografi

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MUSIC, Zoran Antonio (Italien, 1909-2005): Cavallini, signerad Music, färglitografi, 32x42 cm

Uppklistrad mot bakstycket, missfärgad i marginaler, missfärgningar

136167

2012-05-28