Klubbat för:
29 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
VAS, porslin, 1900-tal, emaljdekor av blommor och fåglar, höjd 38 cm
Slitage, hänkel skadad
136173
2012-05-30
Gör en kostnadsfri värdering här