Figuriner keramik Kina

Figuriner keramik Kina
Figuriner keramik Kina
Figuriner keramik Kina
Figuriner keramik Kina

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FIGURINER, 3 st., keramik, enligt uppgift Ming, delvis grönglaserade, höjd 5,5-20 cm

Slitage, nagg, glasyrbortfall

136179

2012-05-29