Altartavla nygotik 1800-tal

Altartavla nygotik 1800-tal
Altartavla nygotik 1800-tal

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ALTARTAVLA, nygotik, 1800-tal, dekor i form av skulpterade reliefer i ben, höjd 49 cm
PROVENIENS: Gösta Stenman

Skador, list saknas

136181

2012-05-27