Victor Vasarely färgserigrafi

Victor Vasarely färgserigrafi
Victor Vasarely färgserigrafi

Klubbat för:

3 000 SEK

3 500 SEK

VASARELY, Victor (1908-1997): Figurativ: Blomsterflicka, färgserigrafi, 1987, signerad och numrerad 110/275. Editerad av Galerie Börjesson, Malmö, 85x56 cm

136186

2012-05-28