Klubbat för:
3 000 SEK
3 500 SEK
VASARELY, Victor (1908-1997): Figurativ: Blomsterflicka, färgserigrafi, 1987, signerad och numrerad 110/275. Editerad av Galerie Börjesson, Malmö, 85x56 cm
136186
2012-05-28