Pelle Åberg oljemålning

Pelle Åberg oljemålning
Pelle Åberg oljemålning
Pelle Åberg oljemålning
Pelle Åberg oljemålning
Pelle Åberg oljemålning
Pelle Åberg oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

4 000 SEK

ÅBERG, Pelle (1909-1964): Kyrkointeriör, signerad Pelle Åberg, olja på pannå, 61x50 cm

136198

2012-05-27