Hans Wigert oljemålning

Hans Wigert oljemålning
Hans Wigert oljemålning
Hans Wigert oljemålning
Hans Wigert oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

WIGERT, Hans (född 1932): Ångermanlänskt landskap, signerad och daterad a tergo Hans Wigert Grundsunda 1986, olja på duk, 47x56 cm

136199

2012-05-27