Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
WIGERT, Hans (född 1932): Ångermanlänskt landskap, signerad och daterad a tergo Hans Wigert Grundsunda 1986, olja på duk, 47x56 cm
136199
2012-05-27
Gör en kostnadsfri värdering här