Terence Warren färglitografi
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
WARREN, Terence (England, född 1948): "Try try again", signerad Terence Warren -79, 78/100, färglitografi, 60x54 cm
Kuntoraportti
Skadat glas
136200
Päivämäärä:
2012-05-27