Terence Warren färglitografi

Terence Warren färglitografi
Terence Warren färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

800 SEK

Kuvaus

WARREN, Terence (England, född 1948): "Try try again", signerad Terence Warren -79, 78/100, färglitografi, 60x54 cm

Kuntoraportti

Skadat glas

136200

Päivämäärä:

2012-05-27