Karl Hjalmar Bergqvist akvarell

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

800 SEK

BERGQVIST, Karl Hjalmar (1894-1972): (2) Motiv från Chioggia och Riccione, signerade o daterade -63, akvarell, vardera 33x47 cm

136201

2012-05-27