Tallrikar skålar mm Kina
Vollendet
2012-05-28
136205
| Höchstes Gebot | 800 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
TALLRIKAR/BÄRTALLRIKAR, 12 st, STEKFAT, SKÅLAR, 2 st, 17/1800-tal, porslin, dekor i underglasyrblått
Skador