Tallrikar skålar mm Kina

Tallrikar skålar mm Kina
Tallrikar skålar mm Kina
Tallrikar skålar mm Kina
Tallrikar skålar mm Kina

Klubbat för:

800 SEK

1 500 SEK

TALLRIKAR/BÄRTALLRIKAR, 12 st, STEKFAT, SKÅLAR, 2 st, 17/1800-tal, porslin, dekor i underglasyrblått

Skador

136205

2012-05-28