Vaser altarljusstake Kina

Vaser altarljusstake Kina
Vaser altarljusstake Kina
Vaser altarljusstake Kina
Vaser altarljusstake Kina
Vaser altarljusstake Kina
Vaser altarljusstake Kina
Vaser altarljusstake Kina
Vaser altarljusstake Kina
Vaser altarljusstake Kina
Vaser altarljusstake Kina

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VASER, 2 st, ALTARLJUSSTAKE, porslin, Kina, dekor i underglasyrblått, höjd 22 resp 15 cm

En vas med lagning, nagg

136206

2012-05-28