George WRIGHT hästhandlare

George WRIGHT hästhandlare
George WRIGHT hästhandlare
George WRIGHT hästhandlare
George WRIGHT hästhandlare
George WRIGHT hästhandlare
George WRIGHT hästhandlare

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

George WRIGHT (1860-1942):Engelsk småstadsidyll med hästhandlare, signerad G. wright, olja på duk,18x28

136220

2012-05-28