George Wright oljemålning

George Wright oljemålning
George Wright oljemålning
George Wright oljemålning
George Wright oljemålning

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

WRIGHT George (1860-1942):Besök hos hovslagaren, signerad G. Wright, olja på duk, 20x30 cm

136233

2012-05-28