Jules Pascin akvarell

Jules Pascin akvarell
Jules Pascin akvarell
Jules Pascin akvarell
Jules Pascin akvarell
Jules Pascin akvarell
Jules Pascin akvarell

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

PASCIN, Jules (1885-1930): tillskriven, landskap med betande djur, signerad Pascin, akvarell, 20x27

136247

2012-05-28