Carin Nilsson brons

Carin Nilsson brons
Carin Nilsson brons
Carin Nilsson brons
Carin Nilsson brons
Carin Nilsson brons
Carin Nilsson brons
Carin Nilsson brons
Carin Nilsson brons

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NILSSON, Carin (1884-1973), Simmerska - stående flicka,
signerad och daterad Carin Nilson 1930, gjutarmärkt Otto Meyers eftr, grönpatinerad brons, höjd 28 cm

136249

2012-05-28