Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Tulpaner i vas, signerad och numrerad Ulrica HV 47/100, färgcarborundum, 73x65 cm, oramad
136270
2012-05-29
Gör en kostnadsfri värdering här