Ulrica Hydman Vallien färgcarborundum

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Tulpaner i vas, signerad och numrerad Ulrica HV 47/100, färgcarborundum, 73x65 cm, oramad

136270

2012-05-29