Yrjö Edelmann färglitografi

Yrjö Edelmann färglitografi
Yrjö Edelmann färglitografi

Klubbat för:

1 500 SEK

2 000 SEK

EDELMANN, Yrjö (född 1941): "Mr Nobody", signerad Y. Edelmann, 29/120, färglitografi, 48x60 cm

Något gulnad

136292

2012-05-29