Antonio Clavé färglitografi

Antonio Clavé färglitografi
Antonio Clavé färglitografi
Antonio Clavé färglitografi
Antonio Clavé färglitografi

Klubbat för:

1 500 SEK

3 000 SEK

CLAVÉ, Antonio (Spanien, 1913-2005): Komposition, signerad Clavé, 25/50, färglitografi, 50x69 cm

Något gulnad

136294

2012-05-29