Klubbat för:
400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
GARBRING, Mårten (född 1918): Plöjande bonde, signerad M Garbring, olja på duk, 38x45 cm
Zustandsbeschreibung
136314
2012-05-29
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner