Figuriner lergods Kina
2012-05-29
136316
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
FIGURINER, 3 st., lergods, Kina, enligt uppgift Ming/1300-tal, grönglaserade, höjd 21-40 cm
Smärre skador