Takkrona

Takkrona
Takkrona
Takkrona
Takkrona

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 800 SEK

TAKARMATUR, 6 ljusarmar, 1900-tal, förgyllt trä, höjd 90 cm

136340

2012-05-28