Gerhard Albe etsningar
2012-05-29
136345
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ALBE, Gerhard (1892-1965): (7) Fartygsporträtt, signerade, etsningar, varierande mått
Gulnader