Lillan Michelin litografi

Lillan Michelin litografi
Lillan Michelin litografi
Lillan Michelin litografi
Lillan Michelin litografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MICHELIN, Gerd Lillan (född 1947): "Ingen kan vara både vis och förälskad", signerad Lillan Michelin, 124/220, litografi, 61x41 cm

136351

2012-05-29