Anshelm Dahl oljemålning
2012-05-30
136361
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DAHL, Anshelm (1897-1964): Kustmotiv, signerad Anshelm Dahl, olja på duk, 54x73 cm