Kurt Carendi oljemålning

Kurt Carendi oljemålning
Kurt Carendi oljemålning
Kurt Carendi oljemålning
Kurt Carendi oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARENDI, Kurt (1905-1971): Barn i sandlådan, signerad Carendi, olja på pannå, 48x52 cm

136384

2012-05-30