Roland Svensson litografi
2012-06-02
136388
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
SVENSSON, Roland (1910-2003): "Nasen", signerad Roland S 82/150, färglitografi, 33x28 cm
Gulnad marginal