Etsning av Zorn

Etsning av Zorn
Etsning av Zorn

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ZORNETSNING. Snoilsky, Carl. Sonetter. 2 uppl. 1888. 1 etsning (porträtt av Snoilsky), signerad Zorn i plåten, 8,2x5,3 cm, H&H 24
Blått dekorerat originalklotband.
Namnteckning på försättsbladet.

136398

2012-06-10