John Arsenius oljemålning

John Arsenius oljemålning
John Arsenius oljemålning
John Arsenius oljemålning
John Arsenius oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ARSENIUS, John (1818-1903): Hästar, signerad J Arsenius 1861, olja på pannå, 21x27,5 cm

136443

2012-05-30