Kaffeservis

Kaffeservis
Kaffeservis
Kaffeservis
Kaffeservis

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KAFFESERVIS, empire, med förgylld dekor, 2 kannor, 9 koppar med fat, sockerskål med lock

Kannans mynning och pip med lagning, ett fat med spricka, dekorslitage

136457

2012-05-30