Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
KAFFESERVIS, empire, med förgylld dekor, 2 kannor, 9 koppar med fat, sockerskål med lock
Kannans mynning och pip med lagning, ett fat med spricka, dekorslitage
136457
2012-05-30
Gör en kostnadsfri värdering här