Ångaren Finn

Ångaren Finn
Ångaren Finn
Ångaren Finn
Ångaren Finn

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Fartygsporträtt av "Ångaren Finn", signerad och daterad C A Kristoffersen, Kristiania 1892, olja på duk, 51x68 cm
Dokumentation om fartyget medföljer

136473

2012-06-02