Herrfickur med stoppfunktion

Herrfickur med stoppfunktion
Herrfickur med stoppfunktion

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HERRFICKUR, med stoppfunktion, förgyllt 20´´´ verk, ankargång, vit urtavla med romerska siffror, små arabiska 25-300, centrumsekundvisare, slät boett av sterlingsilver stämplad London 1919, diameter 52 mm

Fungerar, urtavlan med smärre sprickor

136482

2012-06-03