Herrfickur med stoppfunktion
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
HERRFICKUR, med stoppfunktion, förgyllt 20´´´ verk, ankargång, vit urtavla med romerska siffror, små arabiska 25-300, centrumsekundvisare, slät boett av sterlingsilver stämplad London 1919, diameter 52 mm
Fungerar, urtavlan med smärre sprickor
136482
2012-06-03