Herrfickur silver

Herrfickur silver
Herrfickur silver

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HERRFICKUR, kapslat förgyllt verk, nr 7481, nyckeldragen spetstandsankargång, vit urtavla med romerska siffror, sekundvisare, slät savonettboett av silver, stämplad London, otydlig årsbokstav (troligen 1855), diameter 53 mm

Fungerar ej

136486

2012-06-03