Herrfickur silver
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HERRFICKUR, kapslat förgyllt verk, nr 7481, nyckeldragen spetstandsankargång, vit urtavla med romerska siffror, sekundvisare, slät savonettboett av silver, stämplad London, otydlig årsbokstav (troligen 1855), diameter 53 mm
Fungerar ej
136486
2012-06-03