Skulptur

Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ODENTIFIERAD KONSTNÄR, stående modell, signerad Warelius, gips, höjd 94 cm

Skador

136500

2012-06-01