Målning 1900-tal
2012-06-01
136596
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal) Stilleben, signerad, oljemålning, 25x20 cm