Axel Kleimer oljemålning
Valmis
2012-05-30
136607
| Korkein tarjous | 2 200 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
KLEIMER, Axel (1881-1945): Stortorget i Malmö, signerad och daterad Kleimer 1942 olja på pannå, 38x52 cm