Skrin

Skrin
Skrin
Skrin
Skrin
Skrin
Skrin
Skrin
Skrin

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKRIN, på benställning, allmoge, 1800-tal, daterad 1815, höjd 66, 34x36 cm

Senare benställning och bemålning

136656

2012-05-30