Vas glas

Vas glas
Vas glas
Vas glas
Vas glas

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VAS, blått slipat glas, 1900-tal, höjd 46

Obetydligt nagg

136671

2012-05-31