Vas Colora Vicke Lindstrand Kosta

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

VAS, 1950-tal, Kosta, Vicke Lindstrand, "Colora", flammig geometrisk dekor i turkosblått, signerad KOSTA LH 1674, höjd 26 cm

136708

2012-05-31