Berry Kurkio skulptur
Closed
2012-05-31
136718
| Sold for | 400 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
KURKIO, Berry, (född 1941): Björn, signerad och daterad BK -91, vitmetall, höjd med sockel 18 cm