Berry Kurkio skulptur
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
KURKIO, Berry, (född 1941): Björn, signerad och daterad BK -91, vitmetall, höjd med sockel 18 cm
Kuntoraportti
136718
Päivämäärä:
2012-05-31