Berry Kurkio skulptur

Berry Kurkio skulptur
Berry Kurkio skulptur
Berry Kurkio skulptur
Berry Kurkio skulptur
Berry Kurkio skulptur
Berry Kurkio skulptur

Klubbat för:

400 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

KURKIO, Berry, (född 1941): Björn, signerad och daterad BK -91, vitmetall, höjd med sockel 18 cm

Kuntoraportti

136718

Päivämäärä:

2012-05-31