Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ASPLUND, Nils (1874-1958): "Vipsy", signerad Nils Asplund, olja på duk, 68x73 cm
136728
2012-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här