2 st herrfickur silver
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
HERRFICKUR, 2 st, E. J. Dent, London och H. Lambert, Bristol, spetstandsankargång, guillocherade boetter av silver stämplade London 1853 och 1889, diameter 43 mm vardera
Fungerar ej, smärre skador
136737
2012-06-03