Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
DURANTON, Andre (född 1905-?): Trois chats, signerad A. Duranton, olja på duk 61x50 cm
PROVENIENS: Dani Liebenfeldt
136750
2012-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här