Andre Duranton oljemålning

Andre Duranton oljemålning
Andre Duranton oljemålning
Andre Duranton oljemålning
Andre Duranton oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

DURANTON, Andre (född 1905-?): Trois chats, signerad A. Duranton, olja på duk 61x50 cm
PROVENIENS: Dani Liebenfeldt

136750

2012-05-31