Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
JOHANSSON, Carl (1863-1944): Landskap, signerad Carl Johansson, olja på duk, 39x47 cm
136752
2012-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här