oljemålning Johan Lundgren
Vollendet
2012-05-31
136757
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
LUNDGREN, Johan (1822-1895): Landskap med fors, signerad J.L. 88, olja på duk, 55x85 cm