Oljemålning Adelaide Leuhusen

Oljemålning Adelaide Leuhusen
Oljemålning Adelaide Leuhusen

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LEUHUSEN, Adelaide (1828-1923): Stilleben med blomvas, signerad och daterad A. Lehusen 1922, olja på pannå, 50x36 cm

136758

2012-05-31