Tallrikar fajans Delft
Klubbat för:
1 700 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
TALLRIKAR, 3 st., porslin, fajans, bl a Delft, diameter 22-25 cm
Kuntoraportti
Slitage, nagg
136773
Päivämäärä:
2012-06-06