Tallrikar fajans Delft

Tallrikar fajans Delft
Tallrikar fajans Delft
Tallrikar fajans Delft
Tallrikar fajans Delft

Klubbat för:

1 700 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

TALLRIKAR, 3 st., porslin, fajans, bl a Delft, diameter 22-25 cm

Kuntoraportti

Slitage, nagg

136773

Päivämäärä:

2012-06-06