Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FIGURINER, 2 st., Meissen resp. Türingen, 1700-tal, herde och herdinna, porslin, polykromt bemålade med guld, märkta Meissen resp. No 209 Joze, höjd 12 och 13 cm
Skador
136789
2012-06-04
Gör en kostnadsfri värdering här