Figuriner 2 st. Meissen och Thüringen

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FIGURINER, 2 st., Meissen resp. Türingen, 1700-tal, herde och herdinna, porslin, polykromt bemålade med guld, märkta Meissen resp. No 209 Joze, höjd 12 och 13 cm

Skador

136789

2012-06-04